Богдана Гайворонська започаткувала власний проект — “Фарбисто”!

З радістю представляємо проект Богдани Гайворонської — віртуальну художню галерею з барвистою назвою “Фарбисто”. Це слово має прихований смисл — farbisto з есперанто перекладається як “художник”.

Проект присвячений творчій та одночасно комерційній меті — продюсуванню художників, продажу картин та інших мистецьких творів. Ось така інстаграмна експозиція, в яку ви можете зайти і насолодитися мистецтвом, а якщо щось сподобалось — придбати.

У подальших планах – сторінка у фейсбуці, сайт, організація цікавих мистецьких акцій.

“Я знаю багатьох художників, — розповідає засновниця проекту Богдана Гайворонська, — Пощастило тим, хто вміє себе рекламувати і продавати, але цей хист є не у всіх. Багато класних художників роздаровують роботи друзям або розчаровуються в своєму таланті. Унікальні картини пилюжаться на антресолях, і я хочу запропонувати дістати їх і нарешті продати своєму цінителю. Я хочу створити рух, який підтримає скромних не розкручених митців і допоможе їм повірити в себе.
Фарбисто створений для всіх, але в першу чергу я хочу підтримати авангард і нестандартне мистецтво. Просто тому, що я його люблю”.

На сторінці вже є кілька картин, і ви вже можете їх придбати.

Також закликаємо долучатися художників та інших представників візуального мистецтва надавати фотографії своїх робіт для популяризації та продажу.

Для цього пишіть в директ Instagram-сторінки @farbi.sto, в особисті повідомлення Богдані Гайворонській на фейсбуці, або на пошту bogggdana@gmail.com.

І запам’ятайте цей день, 5 червня, день народження Фарбисто. Вітаємо Богдану зі стартом її власного проекту і виримо в його значущість та успішність!

Посилання ОСЬДЕЧКИ.

Творчі лабораторії

Facebook Comments Box

Related Posts