Декілька слів про модерацію “Поетичної доби”

Минулого року лише за 6 днів, відведених на прийом творів, нам надійшло більше 220 добірок конкурсантів. Такі стислі терміни були обумовлені тим, що конкурс організовувався дуже швидко, майже експромтом, і в нас просто не було більше часу на модерацію.

Тому, з метою уникнення зайвого навантаження на команду модераторів, а їм і так буде непереливки, а також для того, щоб дати учасникам більше часу на підготовку текстів, цьогоріч конкурсні твори прийматимуться упродовж місяця в чітко встановлені терміни: з 15 лютого до 23:00 14 березня 2021 року. Після цього буде відведено два тижні на модерацію і розміщення добірок, які були схвалені модераторами, у цьому розділі сайту – “Добірки учасників”.

Ми усвідомлюємо, що команда модераторів несе відповідальність і перед членами журі, і перед конкурсантами, і, по суті, відповідає за якість добірок, які пройдуть в довгий лист конкурсу та потраплять на очі суддям. Але, крім цього, модератори здійснюватимуть і суто технічний відбір, тобто, не пропускатимуть добірки, що містять дуже багато помилок, а також добірки, оформлені без урахування вимог Положення про ІІ Міжнародний конкурс української поезії “Поетична доба”. Дуже просимо учасників звернути на це увагу.

Імена модераторів було вирішено не розголошувати. За традицією, усі звинувачення, образи і претензії можна адресувати Єлені Дорофієвській, але зворотній зв’язок ми не гарантуємо.

Щиро сподіваємось, що всі етапи конкурсних змагань будуть цікавими і приємно напруженими як для учасників, так і для суддів, так і для читачів. І пам’ятайте, що усі перемоги починаються із власної сміливості.

Єлена Дорофієвська та команда «Поетичної  Доби»  

Ілюстрація: Лоуренс Альма-Тадема, «Улюблений поет» (1888)

Facebook Comments

Related Posts

Завод кровельных материалов Roof - родничок симферополь профнастил в Крыму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *