Щодо відхилення віршів

Поточна модерація передбачає роботу з наповнення першого етапу конкурсу віршами, які теоретично можуть змагатися за увагу першого журі або умовно близькі до цього.

Згідно з Положенням про конкурс, усі автори відхилених віршів отримують коротке стандартне повідомлення.

Дуже просимо не писати модератору листів з вимогою пояснити причину відхилення, оскільки конкурс — не літературна студія.

В кращому разі ви таки отримаєте стислу чесну відповідь, але ж неодмінно захочете продовжити обговорення, на яке у модератора просто нема часу.

Поточна модерація схожа на сито з середнього розміру дірочками. Перше журі ще раз просіє твори та віддасть голоси на власний розсуд, користуючись більш дрібним ситом.

Основний склад журі сформує власні рейтинги, відсіюючи ще ретельніше.
І у цей останній етап потрапити буде дуже нелегко.

Нагадую також, що Творчі лабораторії вітають обговорення під текстами творів та дописами.

Вдячні за розуміння.

Вируймо. Дякуємо, що ви з нами.

Творчі лабораторії

Facebook Comments Box

Related Posts

2 thoughts on “Щодо відхилення віршів

  1. Конкурси на платформі “Творчі лабораторії” відбуватимуться двічі на рік. перший та другий квартал – “Поетична доба”, осінь – “Поетичний вир”.
    Зазвичай ми робимо розсилку про початок серед усіх, хто будь-коли подавав заявку, окрім випадків, коли учасник відмовився від розсилки.

  2. Дякую за приділену Вами увагу до мого вірша!
    Чи можна мені надсилати електронні листи повідомлення, або повідомлення у менеджер про подальші конкурси Поетичного виру для можливості участі в них?

Comments are closed.