"Афини", Власта Власенко. Світлина з сайту Видавництва Старого Лева https://starylev.com.ua/afyny?fbclid=IwAR3RrsuitgpvBh4fIBvYnV5Tw3I-YBE4RlYAHUb9isUdf59OtH_vKwJleDs

ТЛ рекомендують: “Афини” Власти Власенко

У 2016 році мені пощастило вперше побувати у Івано-Франківську на літературному фестивалі. Тоді я побачила її вперше, але досі пам’ятаю, як вона вийшла на сцену і по залу пронісся шепіт: “Власта, Власта, це ж Власта…” І здійнялася тиша. Легкозаймиста тиша, від якої шкірою побігли мурашки, пані Власта почала читати…

Не наважилась тоді підійти, але потім перечитувала, раділа “Зґардам”, рекомендувала друзям, читала і у фейсбуці. І коли через багато років дозріла до того, щоб започаткувати конкурсну платформу, не мала жодних сумнівів, що хотіла б бачити пані Богдану у команді журі. На щастя для всіх нас і учасників, і моє, організаторське, Власта Власенко погодилась і взяла участь у суддівстві “Поетичної доби” 2021. І як читачка, і як поціновувачка поезії Власти Власенко, і як засновниця платформи ТЛ, щиро вдячна та вважаю за честь її згоду та підтримку.

Цього літа у творчому житті Власти Власенко сталася визначна подія у “Видавництві Старого Лева” вийшла друком її нова поетична книжка “Афини”.

Творчі лабораторії рекомендують це видання до прочитання усім без винятку гостям та мешканцям сайту, оскільки завжди невтомно наголошують: щоб писати хорошу поезію, треба читати хорошу поезію.

Придбати “Афини” можна за посиланням: “Видавництво Старого Лева“.

«Афини» — нова поетична книжка Власти Власенко. В її віршах у кожному слові прозирає правда, яку відчуваєш серцем, а колоритна діалектна мова, окрім потужної енергетики слова, стає ще й ключем до розуміння глибших, первісних сенсів. Оте заглиблення в первісну суть не дає жодного шансу фальші й штучним мудруванням, натомість тут є і філософія, і лірика, а почасти — й тонка іронія. Ця книжка — про розуміння світу і себе в ньому, про нерозривний, а подеколи й магічний зв’язок зі своїм корінням, про емоційну чутливість, зрештою — про вміння бути. Це вірші, у які хочеться вглиблюватися і водночас смакувати їх, як стиглі, нагріті сонцем афини”, сайт видавництва.

Посилання на інтерв’ю з авторкою з нагоди виходу книжки ОСЬДЕЧКИ.

Щиро зичимо пані Власті нових віршів та вдячних читачів!

Читаймо. Дякуємо, що ви з нами.

Єлена Дорофієвська та Творчі лабораторії

Facebook Comments Box

Related Posts