Мережа кав’ярень “ЯКава” підтримає “Поетичний вир” 2021

Ділимось чудовою новиною: Мережа кав’ярень “ЯКава” знову підтримає поетичний конкурс на платформі “Творчі лабораторії”, а це означає, що під час другого етапу І Міжнародного конкурсу віршів українською мовою “Поетичний вир”2021, який відбудеться у листопаді, команда Мережі кав’ярень “ЯКава” обере вірш та нагородить його автора призом симпатій.

“Безумовно, ми прагнемо створити смачну і неповторну каву, звичайно, ми вчимося і вдосконалюємося, шукаємо нові профілі обсмаження та нові зразки. Ще ми дуже хочемо дарувати світові позитивні емоції і думки, створювати щось більше, ніж просто смачну каву. Зробити смачну каву не лише на сенсорному рівні, а ще й емоційно — позитивну, чесну і відверту, з відтінками радості і посмаком гарного настрою”, – говориться на офіційному сайті “ЯКава”.

Щиро вдячні Андрієві Гальмізу та усій команді “ЯКава”, YAKAVA, Yakava Prostir за підтримку конкурсу та небайдужість до поезії! Пишаємось, що найкраща в світі кава росте на схилах древнього міста Вишгород вздовж Дніпра та обсмажується у палярні “ЯКава”!

Вируймо. Дякуємо, що ви з нами.

Творчі лабораторії

Facebook Comments

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *