Дещо про обмін думками

Цей розділ створено для того, щоб усі бажаючі могли ділитися думками щодо перебігу ІІ Міжнародний конкурс української поезії “Поетична доба” і, можливо, навіть рецензіями на конкурсні добірки. Якщо у вас з’явиться натхнення поділитися слушними думками чи спостереженнями, а формат коментарів під конкурсними добірками обмежує його, надсилайте тексти на адресу конкурсу, і ми розглянемо усі та розмістимо в “Блогах” найцікавіші.

Умови конкурсу не передбачають народного голосування, але думки «народних оглядачів» щодо всіх конкурсних добірок, якщо вони висловлені у коректній формі, ми теж готові опублікувати. Чому ні? Адже ми – за активне і дружнє спілкування, обмін думками і адекватну та продуктивну критику.

Минулого року мені, як організатору, було надзвичайно приємно, що члени журі з власної ініціативи підготували і напутні слова для учасників, і висновки. Буду щасливою, якщо конкурс викличе таке ж бажання і цього разу. Ці матеріали теж будуть оприлюднені в розділі «Блоги».

Опісля закінчення конкурсу, в розділі «Блоги» ми з задоволенням розміщуватимемо думки вільних дописувачів про літературу, мистецтво, тощо.

Творчі лабораторії

Facebook Comments

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *