Соціальний проєкт “Музика рятує”: табір для українських дітей у Німеччині

“Творчі лабораторії” вже не вперше підтримують соціальні проєкти, у значимість яких вірять. Цього разу ми вирішили поширити інформацію про Культурний та реабілітаційний проект (Німеччина/Україна) для українських дітей з прифронтових територій “Музика рятує”.

Творчі лабораторії


Літній табір “Музика рятує” проводиться вже чотири роки поспіль, довівши при цьому своє велике значення для всіх учасників, відвідувачів та близьких дітей. Унікальна концепція проекту та добре інтегрована команда митців і педагогів допомагають нам не тільки надавати стійку психологічну підтримку українським дітям з прифронтових територій, але і досягати інших цілей, спрямованих на розвиток українського суспільства та підтримку дружніх відносин між Україною та Європою.

Програма включає творчі та терапевтичні воркшопи і заняття, екскурсії, ігри. Лейтмотив проекту – мистецтво як місце зустрічі, як спільна мова, як міст між людьми, як щоденна частина життя і вихід зі складних ситуацій.

Творча зайнятість та самовираження позитивно впливають на подолання психологічних травм дітьми. А контакт двох культур допомагає побороти страхи комунікацій, набути нових цінних вражень та сприяє встановленню нових зв‘язків для дружби і співпраці. Крім того, участь у цьому проекті вже стимулювала деяких молодих людей та відвідувачів літнього табору до власних творчих та соціальних ініціатив.

Зазвичай табір “МУЗИКА РЯТУЄ” проводиться в Німеччині. Цього року через пандемію організувати табір в Німеччині було неможливо, і тому наші ментори та митці вирішили приїхати до дітей  в Україну.

Більше про проект ОСЬДЕЧКИ.

Інформація надана Надією Теленчук, волонтеркою проєкту

Facebook Comments Box

Related Posts