Оголошуємо конкурс “Народний суддя”. Вируймо!

Увага! 24 жовтня завершилось приймання списків на конкурс “народний суддя”. Офіційно оголосимо переможців 7 листопада 2021 року. (- ТЛ, 26.10.2021)

Шановні учасники та гості “Поетичного виру”!

25 вересня, о 19:45 протоколи було надіслано суддям першого етапу конкурсу. Кожен з них обере власний короткий список, віддавши голоси 50 віршам з числа 134 робіт довгого списку.

Працюватимуть судді до кінця доби 24 жовтня.

Однак ми пропонуємо кожному, хто бажає спробувати себе в ролі судді, сформувати власний короткий список, обравши до нього 50 робіт. Якщо ви водночас є учасником конкурсу, можете голосувати за себе.

Голоси народного журі не будуть враховані під час підбиття підсумків першого етапу, однак:

той, хто обере до свого списку за власними критеріями найбільшу кількість творів, що за результатами офіційного голосування увійдуть до наступного етапу “Поетичного виру” 2021, буде нагороджений медаллю “Народний суддя І Міжнародного конкурсу віршів українською мовою “Поетичний вир” 2021″ від Творчих лабораторій!

Щоб взяти участь у голосуванні, список, в якому буде зазначено порядковий номер (1-50) та номер конкурсної заявки з довгого списку (1-134), потрібно розмітити в коментарях під довгим списком на сайті в розділі “Залишити відповідь” (розміщується внизу):

УВАГА: відповіді через плагін фейсбуку не зараховуватимуться, оскільки їх можна редагувати.

Наголошуємо, що повний список (50 номерів віршів) має міститися в одному коментарі.

Вируймо! Дякуємо, що ви з нами.

Творчі лабораторії


Facebook Comments Box

Related Posts